Mesaj gönder
Puyang Zhongshi Group Co., Ltd.
Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. Şirket Profili
Şirket Profili
Evde >
Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. Şirket Profili
Hakkımızda
İletişim
İletişim: Mrs. Liza
Faks: 86-393-4807842
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Puyang Zhongshi Group Co., Ltd.

Puyang Zhongshi Group Co., Ltd.
Puyang Zhongshi Group Co., Ltd.
Puyang Zhongshi Group Co., Ltd.
Ana pazar:
Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , İhracatçı
Markalar:
Zhongshi
çalışan sayısı:
570~600
Yıllık Satış:
5 million-10 million
Kurulduğu Yıl:
1997
İhracat c.c:
80% - 90%
Şirket Detayları

1997 yılında SINOPEC'ten yeniden yapılandırılan Puyang Zhongshi Group Co., Ltd., petrol makine ürünleri üretiminde 20 yıllık deneyime sahiptir.Şirketin kayıtlı sermayesi 10 milyon ABD Doları olup, yıllık ihracat 30 milyon ABD Dolarıdır.

 

Çin Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. şirket Profili 0

 

API11AX, API11E, API6A, API5CT, ISO14001 ve ISO9001 onaylı sertifikaları ile yeraltı enayi çubuk pompası, pompa ünitesi, çimentolama araçları, kuyu (Noel Ağacı) vb. Gibi ana ürünlerimizin rekabetçi fiyatlarına sahibiz.160'tan fazla teknisyen ve mühendis de dahil olmak üzere 9 fabrikamız, 580 çalışanımız var.

 

 

Çin Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. şirket Profili 1
 

20 yılı aşkın üretim tecrübesi ve 10 yılı aşkın ihracat tecrübesi ile ana müşterilerimiz Çin'deki tüm petrol sahalarını içerir: Zhongyuan, Daqing, Shengli, Changqing, Nanyang, Karamay, vb. Yurt dışında 30'dan fazla ülkeye ihracat yaptık: Endonezya, Tayland, Myanmar, Rusya, Kazakistan, Venezuela, Peru, Kolombiya, Kanada, Amerika, Sudan, Mısır, İran, Avustralya vb.

 

Çin Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Karşılıklı gelişmeyi sağlamak için dünyanın her yerinden arkadaşlarla yüksek kaliteli ürün ve hizmet ile işbirliği yapmak istiyoruz.

 

Çin Puyang Zhongshi Group Co., Ltd. şirket Profili 3

Hizmetler

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek Markalama

 

PuyangZhongshi Group, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.

Ücretsiz Numune Yapma ve Test Etme mevcuttur.

Tüm distribütör ve kullanıcılara gelişen çözüm tasarımı sunuyoruz.

 

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

 

Puyang Zhongshi Hammaddeden bitmiş ürün denetimine kadar üretim sürecinin her alanında sıkı ve titiz kalite kontrol, ürün kalitesini sağlamak için her prosedürü sıkı kontrol

 

Hızlı teslimat

 

Seri üretim ve stok ve hazır ürünümüz var, bu ürünler için hızlı teslimat süresi sunuyoruz.Büyük makine ve özel gereksinimler için, öncelikli müşteri olarak sizinle ticaret yapacağız ve kargonuzu ilk kez üreteceğiz.

 

Satış sonrası servis

 

Ücretsiz garantili onarım (işçilik ve malzeme dahil): kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım hizmeti ve kalite garanti süresinden sonra yedek parça ve bakım hizmeti için makul ücret.Ürüne ait kusurlarla ilgili sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

Yanıt verme süresi: Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra, satış sonrası 24 saat teknik destek sağlıyoruz.

 

Yedek parçalar: Müşterilere ürünlerle birlikte gerekli yedek parçalar sağlanmaktadır.

 

Ücretsiz teknik eğitim: Teknik personelimiz tarafından, ürünlerin donanım ve yazılımlarının düzenli işlemlerinde yetenekli olmalarını ve küçük sorunları tahmin edebilmelerini ve çözebilmelerini sağlamak için müşterilere ücretsiz olarak bütünleştirici ve normatif teknoloji eğitimi verilmektedir.

Telefon incelemesi: Satış sonrası ekibimiz, ürünlerin çalışma durumunu takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için garanti süresi boyunca her ay kullanıcıyı arayacaktır.

 

 

Zhongshi ürün ve hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: sales@zspetro.com ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Tarih

Biz Sinopec ve Petro China'nın ana tedarikçisiyiz ve Weatherford, Shell, Schlumberger gibi yerli ve yabancı petrol işletmelerindeki ana petrol sahaları ile işbirliğini kuruyoruz, ortaklaşa yeni ürünler ve pazarlar geliştiriyoruz;

· 30 deneyimli teknisyenden oluşan mühendis ekibi ile 20 yıldır petrol sahası hattındayız; böylece özelleştirilmiş ürün sağlayarak petrol ve gaz üretimi problemini çeşitli karmaşık koşullarda çözebiliriz;

· Teknik hizmetler ve pazarlama şirketleri birden fazla yabancı ülkede mevcuttur;

 

PuyangZhongshi Group 20 yıldır ihracat yapıyor, pompa ürünleri Amerika, Orta Doğu, Rusya ve diğer 30 ülke ve bölgeye satılıyor;

· Ürünlerimiz ulusal ücretsiz denetimdir; SGS üçüncü taraf ihracat sertifikasının %100 nitelikli kuruluşudur;

· Yıllık üretim 15000 set, en iyi fiyat ve en hızlı üretim ile büyük ölçekli enayi çubuk pompa üretim üssüne sahibiz;

Bizim takım

PuyangZhongshi, üretim bölümü, Ar-Ge, PMC bölümü, QA ve QC bölümü, satın alma bölümü, mühendislik bölümü, satış bölümü ve servis ekibi dahil olmak üzere yüksek nitelikli profesyonel bir ekiptir.Daha fazla kalite, teknik ve hizmet desteği sunmak ve dünya çapındaki müşterilerle işbirliğini geliştirmek istiyoruz.